Victoria’s Secret – Tayt

          Taytlar hemen hemen her mevsim, her kadının sevdiği hatta vazgeçemediği, neredeyse her yerde giydiği ürünlerdir. Bu ilgiye yönelik yoğun talep, markaların da dikkatini çekerek yeni tayt modelleri geliştirmelerine neden olmaktadır. Victoria’s Secret markası da bu yoğun talebi dikkate almış olmalı ki, en yeni modellerinde iki farklı renk tayt modeline rastlamaktayız.

          Spor salonunda, evde günlük hayatta, yürüyüşte, gezmede her yerde istisnasız hayatımıza giren bir ürün tayt. Rahatlığı, vücudu sarışı, kolay kombinlenmesi, özellikle bazı farklı yapıda kumaşlar sayesinde ince göstermesi onlardan vazgeçememe sebeplerimiz arasında yer alıyor. Hemen her yerde kolayca bulduğumuz bu ürünler, genellikle vücudu saran, elastik kumaştan üretilen, çoğu zaman bilek ya da dizde biten ürünler. Bu tek tip olma durumu markaların sunduğu seçeneklerle şekilleniyor.

          Victoria’s Secret’ın en yeni ürünlerinde biri siyah üzerine asimetrik neon renkler, diğeri ise tamamen neon renkler olan oldukça farklı iki model karşımıza çıkıyor. Tamamen elastik olarak tasarlanan bu iki modeli hoş bir sporcu atleti ile kombinleyip, siz de Adriana Lima gibi olabilirsiniz.

          Victoria’s Secret markasını yılbaşı gecesi, yeni yılın ilk dakikalarında yaptığı defilelerle tanıdık. Victoria’nın melekleri olarak, farklı kategorilerde iç çamaşırlarının tanıtıldığı gecede, birbirinden ünlü manken Victoria’s Secret’ın ürünlerini podyumda sahnelenmektedir. Aylar öncesinden  planlanan gece, bu sene Paris’te gerçekleştirilerek bir ilke imza atılacak. Gecenin bir moda şovu olmasının yanında bir çok ünlü sanatçı da sahneye şarkılarıyla katılacak.Yılbaşı gecesi evde geçireceklere bu şovu kaçırmamalarını öneririz.

CEVAP VER