The Body Shop – Vanilla Chai Body Butter

          Soğuk havalar iyice kendini gösterdi artık. Mevsim değişiklikleri ve soğuk havalarda cildiniz çok kuruyor ve rahatsızlık veriyorsa; The Body Shop markasının sembolü haline gelen Body Butter’lar tam size göre. Bu yılbaşına özel olarak çıkardığı en yeni Vanilla Chai Body Butter, muhteşem kış kokusuyla soğuk havalarda içinizi ısıtmaya geliyor.

          Hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalardan biri olan The Body Shop’ın en sevilen ürünlerinden biri şüphesiz Body Butterları.  Zengin nemlendirici özelliğe sahip Vanilla Chai Body Butter, tarçın ve vanilyanın harika kokularına sahip bir vücut nemlendiricisi.

          Vanilla Chai Body Butter, sürdüğünüz andan itibaren zengin dokusu ile etkili bir şekilde nemlendirme sağlıyor ve cilt tarafından hızla emiliyor. Beslenen ve nemlenen cildiniz böylece daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor ve 24 saate kadar yumuşak ve nemli kalıyor.

          Vanilla Chai Body Butter doğal içeriğe sahip bir vücut kremi. İçeriğinde; kakao yağı, shea yağı, susam yağı, soya yağı ve babassu yağı gibi doğal yağlar bulunuyor.

The Body Shop - Vanilla Chai Body Butter-en yenileri

          Vanilla Chai aslında bir seri. Etkili bir vücut bakımı için; Vanilla Chai Vücut Peelingi ile cildinizi ölü hücrelerden arındırarak nemlendiriciye hazırlayabilirsiniz. Böylece nemlendiricinizden maksimum fayda sağlamış olursunuz. Ardından Vanilla Chai Body Butter‘ı cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Vanilla Chai Işıltılı Vücut Spreyi ile bakımınızı tamamlayarak gün boyu harika vanilya kokusunu üzerinizde taşıyabilirsiniz.

          Soğuk günlerde enerjimiz düşebiliyor. Ancak güzellik ve bakım dünyasının en yeni ürünleriyle kendimizi şımartmanız her zaman mümkün…

CEVAP VER