Hadi Yapalım Kanka – Aşkın Ulaş Kaba

          “Hadi Yapalım Aşkım” kitabı ile büyük beğeni  toplayan Yazar Aşkın Ulaş Kaba‘nın  yeni kitabı “Hadi Yapalım Kanka” çok geçmeden okuyucuları ile buluştu.

          Kitabın oluşma sürecine okuyucuyu dahil eden kitaplar bu aralar oldukça revaçta. “Hadi Yapalım Aşkım” da bu beklentileri fazlasıyla karşılamasıyla okuyucular tarafından büyük ilgi toplamıştı. Oluşan ilgiye duyarsız kalmayan Aşkın Ulaş Kaba okuyucularının karşısına yepyeni kitabıyla çıktı.

          Piyasadaki benzerlerinden farklı olarak sevgilinizi de bu sürece dahil eden kitap “Hadi Yapalım Aşkım” ın içerisinde fotoğraf albümü, konser, sinema bileti, ambalaj kağıtları ve çok farklı malzemeler ile oluşturabileceğiniz tasarımsal etkinlikler bulunuyordu.Bir nevi anı tasarlama albümü olarak nitelendirebileceğimiz kitap oldukça ilgi gördü.

          Şimdi ise  Aşkın Ulaş Kaba, yeni kitabı ile  kankanızla yazıp, kesip, dikip, boyayıp yaratıcılığınız ile anılarınızı tasarlayabileceğiniz bir içerik hazırladı.Üstelik tasarladıklarınızı “Cümle alem görsün” diyerek tüm okurlarını #hadiyapalımkanka etiketiyle anılarını paylaşmaya davet etti.

          Hem yaratıcılığınızı konuşturup , hem tasarlayıp hem de bunları yaparken eğleneceğiniz “Hadi Yapalım Kanka” yine Dex Plus aracılığıyla raflarda yerini aldı.

CEVAP VER