Chloe – Fleur de Parfum

          Dünyaca ünlü markaların sonbahar-kış sezonu için çıkardığı yeni parfümler vitrinlerdeki yerini aldı. Her zaman farklı tasarımları ve değişik fikirleri ile dikkat çekmeyi başaran Chloe de, en yeni parfümü “Fleur de Parfum” ile karşımızda. Bu yumuşacık ve çiçeksi parfümü bir kez kokladığınız da onu unutamayacağınız kesin.

          Fransa’nın büyülü sokaklarından ilham alınarak büyük bir özen ve kaliteyle üretilen Chloe ürünleri kadınları hep cezp etmiştir. Kadın kokusu ve markası olarak bilinen Chloe, şıklığı ve kaliteyi aynı anda sunabilmesiyle her dönem sohbet konusu olmayı başarabilmiş bir marka. Birbirinden orijinal şişe tasarımlarına sahip olan markanın, bilinen ürünleri arasında “Signature”,” See” ve “Love” gibi özel tasarımları da bulunmaktadır.

          Parfümler ikiye ayrılır; Bir kez alıp bir daha hatırlamayacağınız parfümler ve asla bir şişesiyle yetinemeyeceğiniz parfümler. Chloe’nin parfümleri kesinlikle ikinci kategoriye girenlerden. Chloé moda evinden çıkan ikonik parfümlerden, Chloe EDP ile 2008 yılında tanışmıştık. Geçen 8 yılda çok farklı versiyonlarını ile karşımıza çıkan marka, çok farklı zevklere hitap etmeyi başardı. En yenisi Chloe Fleur de Parfum ise, çiçeklerin özenle seçilmiş bölümlerinden oluşan cömert bir buket sunuyor adeta.

          Chloe Fleur de Parfum, gül ile meyve kokularının birleşmiş hali. Chloé’nin gülünü daha önce böyle meyvemsi notalar ile görmemiştik. En temel nota gül kalbinden geliyor. Ardından beklenmedik bir şekilde, ahududu kokusunu anımsatan keskin kokulu nota ile değişimi yaşıyoruz. Mine çiçeği, kokuya ferah bir boyut katıyor. Kiraz çiçeği ve sütlü badem notaları yayıyor. Yeni Chloe Fleur de Parfum’ü 3 kelime ile tanımlayacak olursak; Nazik, modern ve feminen

          Chloe, değişik kokuları ve özel dokunuşlarıyla müşterilerini memnun etmeyi her zaman başarmıştır. Eğer hala yeni yıl için hediyenizi seçemediyseniz, bu parfüm, özel hissettirmek istediğiniz kişi için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir.

CEVAP VER