Stradivarius – İnce Kovboy Kemer

          Pantolonların ve eteklerin düzgün ve tam istediğimiz yerde,uzun süre kalmalarını sağmalarının yanında biz kemerleri bir aksesuar olarak da kullanıyoruz. Bu nedenle bir şıklık unsuru ve kıyafeti tamamlayan hoş bir detay olarak gördüğümüz bu parçalarda yenilikler arıyoruz. Modanın ilk takipçilerinden markalar da bizim yardımımıza koşuyor. Stradivarius’un bu seneki en yeni modellerinde “ince kovboy kemer “dikkatimizi çekiyor.

          Her kadının giydiği kıyafette vurgulamak istediği yer farklıdır. Uzmanlar fazlalıklarımızın en az olduğu, normal ölçülere sahip olduğumuz bölgeleri vurgulayıp, fazlalıklarımızı ise kapatmamız anlayışını doğru giyinme olarak tanımlıyorlar. Örneğin beli ince bir kadının kemer kullanarak bunu daha ön planda göstermesi gerektiği gibi. Kemer kıyafet tamamlama unsuru olma dışında ,işlevsel olarak giysiyi bele oturtmak için de kullanıyor.

          Stradivarius her ürününde modanın kalbinin attığı, trend parçaları yapısında sürekli bulunduran bir mağaza olarak hizmet veriyor. Bu senenin modası altın veya gümüş büyük tokalı kemerler furyasına, gümüş tokalı bir kemerle cevap vermiş. Poliüretan malzemeden siyah renkte üretilen kemer, ince yapıda tasarlanmış. Kemerin bittiği yerde de gümüş üçgen bir detayla ürünü tamamlamış. Bu sene gündeme gelen bir kemer bağlama modeliyle de tasarımını gözler önüne seriyor. İnce ve bu kullanılan gümüş detaylar ürünü hem spor hem de klasik parçalarla kullanımına izin veriyor.

          Siz de bu tarz kemerleri ister elbiselerinizde hoş bir detay olarak, isterseniz de pantolonlarınızda bağlama tarzıyla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER