The Body Shop – Frosted Berries Vücut Peelingi

          Yüzümüze gerekli bakım ve özeni gösteriyoruz. Ancak vücudumuz da bir o kadar önemli. Onun da ihtiyaçlarını dinleyip ne istediğini iyi analiz edip gerekli özeni ona da göstermeliyiz. Yazın tatilde bolca güneşlendik dinlendik vücudumuzu da dinlendirdik. Ancak güneşin zararlı ışınlarından, denizin tuzundan etkilenen cildimizi şimdi kışa hazırlamamız ve yeni yıla bomba bir şekilde girmemiz gerekiyor. Bu noktada vücut peelingleri önemli bir rol oynuyor. Yenilikçi kozmetik ve cilt bakım markalarından The Body Shop, en yeni ürünü Frosted Berries serisindeki vücut peelingi ile karşımızda.

          Cildimiz sürekli yenilenerek çoğalan hücrelerden oluşur. Bu hücreler bir müddet sonra ölü hücrelere dönüşürler. Bu ölü hücreler de vücudumuzda oksijen akımını engeller. Bu sefer de sürdüğümüz kremler o engeli geçmede başarılı olamaz. Düzenli peeling vücudumuzdaki ölü deri tabakasından kurtulmamıza yardımcı olur. Zaten peeling “ soyma” anlamına gelir. Peeling ile cilt yenilenir, pürüzsüzleşir ve gençleşir.

          The Body Shop Frosted Berries Vücut Peelingi arındırıcı fonksiyona sahip bir peeling. İçeriğinde Kuzey Amerika’dan gelen yaban mersini tohumu bulunuyor. Ürünü uyguladıktan sonra hem arınmış bir cilde sahip olacaksınız hem de kırmızı meyveler ve vanilyanın harika kokusunu vücudunuzda hissedeceksiniz.

          Sonuç olarak peeling, hücre yenilenmesi için kuvvetli uyarıda bulunur. Cildin üstündeki hücre yapısını düzenler. Kan dolaşımını hızlandırır. Cildin oksijen almasını sağlar. Antibakteriel özellikleri vardır. Cildin kalınlığını azaltarak, derinlemesine temizlik sağlar. The Body Shop yılbaşına özel hazırladığı bu yeni serisi ile kış nasıl kokar? Sorusunun cevabını vermiş gibi gözüküyor.

CEVAP VER