Alexandra Stan – Alesta

          Alexandra Stan ismi tüm dünya üzerinde bilinen isimlerden biri olalı epey zaman oldu. Romanyalı şarkıcı, mankenliğinin de verdiği avantajla binlerce insanın sevgisini kazanmayı başardı. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça büyük bir şöhret ve hayran kitlesine sahip Alexandra Stan. Nitekim konser için geldiğinde binlerce kişiye hitap ediyor olması da bunun açık bir kanıtı. Şarkıcının en yeni albümü “ Alesta ” ise piyasaya sürülmesinden günler önce ses getirdi ve raflarda yerini aldığında büyük ilgi gördü.

          Albüm 11 şarkıdan oluşuyor ve bu şarkıların üçünde yapılan düetler büyük bir renk katıyor dinleyiciye. Şarkıcı “Ecoute” isimli şarkısında Havana, “Balans” şarkısında Mohombi, “We Wanna” şarkısında ise Inna ve Daddy Yankee ile düet yapmış.

          Düetlerin dışındaki şarkılar ise La Fuega, Step It Up, Boom Pov, Alone, Get What You Give, Coco Banana, 9 Lives, I Did It Mama isimlerini taşıyor.

          Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan albüm, şarkıcının hayranları tarafından bir kez daha ilgiyle karşılandı. Ecoute şarkısının dillere takılması ile bu ilginin azalmadan süreceği de kesinleşmiş oldu kısa süre içerisinde.

CEVAP VER