Jeep Compass 2017

          Jeep Compass 2017, 4×4 off-road kabiliyeti, yakıt ekonomisi sağlayan geliştirilmiş şanzıman, otantik havasını kaybetmeden özelleştirilmiş tasarım, üstün sürüş dinamiği ve son teknoloji güvenlik ile konfor yapısıyla beğenileri karşılamaya devam ediyor.

          Tam anlamıyla yılların tecrübesi, gerçek bir SUV olan Jeep markasının Compass modeli Brezilya, Çin, Hindistan ve Meksika gibi 100’den fazla ülkede satışa sunuluyor.

jeep compass-2017-en yenileri

          Jeep Compass 2017, dört farklı versiyon ile sahipleri ile buluşacak; Sport, Latitude, Limited ve Trailhawk. Doğasında off-road olan bu SUV, gerektiğinde tüm torkunu tek tekerleğe aktarabilme özelliğine sahip. Otomatik, kar, kum ve çamur gibi değişik modlar için seçilebilir sürüş özellikleri olan aracın Trailhawk versiyonunda ekstra olarak bir de Rock Mod bulunmakta.

jeep compass-2017-en yenileri

          Aracın Trailhawk versiyonu, diğerlerinden biraz daha farklı özelliklere sahip. Off-road için daha yetenekli olan bu versiyon, Rock Mod’un yanında, daha yüksek sürüş, ön-arka çekme çengeli ve kızak plakası, yamaç iniş kontrol sistemi, agresif 17 inç off-road tekerlekleri gibi ekstra özelliklere sahip.

          Otomobil, 2.4 litrelik 180 bhp motoru ile aynı zamanda yakıt ekonomisini de sağlıyor. Bu motor ile birlikte gelen şanzıman seçenekleri ise şöyle:

  • 4×2 modeller için 6-ileri otomatik,
  • 4×2 ve 4×4 modeller için 6-ileri düz vites,
  • 4×4 modeller için 9-ileri otomatik vites.

jeep compass-2017-en yenileri

          Jeep Compass 2017’nin iç tasarımında 5, 7 ya da 8.4 inçlik ekranlar seçilebilmekte. Bunun yanında kokpitte 3.5 veya 7 inçlik sürüş bilgi ekranı da opsiyonel.

          Ülkemizde de oldukça sevilen ve yakıt tüketimi konusunda da abartılı olmayan bu aracın rağbet görmesi bekleniyor.

CEVAP VER