Colins – Denim Pantolon

          Denim kumaş bizim günlük hayatta kullandığımız haliyle kotlar, jeansler, bedenimizin bir parçası. Aralıksız her dönem de moda ya da yoğun tercih sebebiyle moda olmak zorunda olan bu ürünlere sahip olmayan hemen hemen yok. Markalar da bu ürünleri insanlara farklı tasarımlarla sunmak için birbiriyle yarışıyor. Denim kumaşta bir marka devi olan Colins de, en yeni ürünlerinde denim pantolon konseptiyle bu tarz ürünlere yer vermiş.

          Denim kumaş, spor giyim ve blue jeans yapımında kullanılan kullanışlı, dayanıklı diğer kumaşlara göre daha kaba bir yapıda olan kumaş türüdür. Bu kumaş hayatımıza 19. yüzyılda iş kıyafeti olarak girmiş, 20. yüzyılda ise dönemin sanatçılarının da katkısıyla dolaplara girmiş. Bu kumaştan vazgeçmememizin nedeni ise, kuşkusuz kolay kullanılması ve kombinlenebilmesi, yani neyin altına giyersek bize şık olmayı vaat etmesi.

          Kot deyince akla gelen markalardan biri olan Colins, bu sezonda denim pantolon kategorisinde, skinny jeans bir ürüne yer vermiş. Daracık, üzerimize yapışan anlamına gelen bu ürün, yüksek bel tasarlanmış. Ayrıca ürünün paçaları da dar paça bırakılıp, ön kısmında birkaç aşınma detaylarıyla tamamlanmış.

          Zayıf, ince belli bayanların fiziklerini ön plana çıkarmak için tercih ettikleri bu ürünler, gördükleri yoğun ilgiyi daha uzunca bir süre daha sürdürecek gibi.

CEVAP VER