Maybelline – Falsies Push Up Angel Maskara

          Hepimiz uzun, kıvrık ya da gür kirpiklere sahip olmayabiliriz. Eğer öyle ise doğuştan şanslısınız. Ancak olmayan kadınların imdadına maskaralar yetişiyor. Maskara, her kadının makyaj çantasından ayırmadığı demirbaş makyaj malzemelerinden biridir diyebiliriz. Ünlü ve sevilen markalar da her geçen gün yeni ürünleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kozmetik sektöründe öncü markalardan olan Maybelline New York, en yeni maskarası Falsies Push Up Angel ile karşımızda.

          Peki, bu maskarayı diğerlerinden ayıran, onu seçmemizi sağlayacak özellik nedir? Diye düşünecek olursanız kuşkusuz fırça yapısı diyebiliriz. Yeni Maybelline Falsies Push up Angel maskara, kirpiklerinizi tarayan ve kıvıran özel fırçasıyla gözlerinizde takma kirpik etkisi yaratmayı vaat ediyor. İsminden de anlaşılacağı gibi bu maskara kirpiklerinize melek kanadı etkisi yaratması amaçlanarak tasarlanmış.

maybelline-falsies push up angel-maskara-en yenileri

          Derin ve etkileyici bakışların sırrı doğru uygulanmış bir maskaradan geçer. Ancak topaklanan, bulaşan, gün içinde dağılma yapan bir görüntüye de tahammül edemeyiz. Yeni Falsies Push up Angel maskara yapısı itibari ile topaklanmaya imkân vermiyor ve gün boyunca kirpiklerinizi havada tutuyor. Fırça yapısı bütün kirpiklerinize ulaşmada başarılı olacak gibi gözüküyor. Böylece kirpikleriniz dipten uca belirginlik kazanacak. En iyi sonucu elde etmek için kirpik diplerinden uca doğru hafif zigzag hareketlerle uygulayın. Daha etkili bir görüntü için uygulamayı birkaç kez tekrarlayabilirsiniz.

          Maybelline New York markası uygun fiyatlı ve kaliteli ürün konusunda tercih ettiğimiz markalardan ve şimdiye kadar çok sayıda favorimiz olan maskaraya da imza atmış bulunuyor. Son olarak ülkemize yeni gelmiş olan bu ürünü şimdilik Watsons mağazalarından temin edebilirsiniz.

CEVAP VER