Fantastic Beasts and Where to Find Them Soundtrack

          Film müziklerinin toplandığı albümler dünyada ve ülkemizde her geçen gün daha çok ilgi görmeye başladı. Filmin tadı damağında kalanlar ve müziklerini hatırında tutmak isteyenler bundan son derece memnun. Tüm dünyada müthiş bir yankı uyandıran Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin soundtrack albümü bu türün en yenileri arasına girmiş durumda. Filmin belleklere yeni yerleştiği şu günlerde, fantastik türün meraklıları için güzel bir haber oldu bu.

          Fantastik canavarların hikayesini anlatan film, serinin diğer filmleri kadar ilgi görüyor. JK Rowling, hayal gücü ile dünya çapında kazandığı şöhreti sürdürüyor öte yandan.

          Albüme imza atan isim ise James Newton Howard olmuş. Müzik kariyeri başarılarla dolu olan müzisyen, bu filme de damga vuran isim oldu. Müzisyen geçmiş yıllarda Batman filmlerine yaptığı müziklerle gündeme oturmuş ve kariyerini taçlandırmıştı. Bu filmin müzik hikayesine yaptığı katkıyla birlikte bu ismi gelecekte daha fazla duyacağımız kesin.

          Albüm, birçok başarılı albüme ismini yazdıran Sony Music etiketiyle piyasaya sürüldü. Filmi seyreden ve seyretmeye hazırlanan herkesin beğeniyle dinleyebileceği bir albüm olduğunu söyleyebiliriz.

CEVAP VER