BMW 5-Serisi M Performans Parçaları 2017

          BMW 5-serisi, müthiş performans ve sürüş dinamiği ile yıllardır süregelen itibarını korumaya devam ediyor. 2017 model 5-serisi, yeni makyajıyla sevdalılarını yine büyüledi ve şimdi de yeni spor paketiyle kendini daha da çekici kılmayı planlıyor.

bmw-5-serisi-m-performans-parcalari-2017-en-yenileri

          2017 yılı Şubat ayında yollarda görebileceğimiz bu yeni M-Sport paket 5-serisi otomobiller bir sedanın ne kadar sportif olabileceğinin kanıtı. Performansın fark yarattığı bu modellerde motor sesi de “BMW M Performance Silencer System” ile çok daha keyifli.

          Dizel motorlarda da üstün performans gösteren 5-serisi, her ne kadar benzinliler kadar başarılı olamasalar da, bu yeni paket sayesinde performans ve ses açısından benzinli versiyonlara daha yakın duracaklar.

bmw-5-serisi-m-performans-parcalari-2017-en-yenileri

          Tabii ki güçlendirilmiş bir otomobil için yol tutuşu ve fren kontrolü de daha önemli hale gelir. Bu sebeple yeni BMW 5-serisi M performans parçaları arasında aerodinamik ve fren donanımları da yer almakta. Termal elastikiyete sahip güçlendirilmiş fren sistemi, daha çabuk soğuyabilme özelliği ile performans kullanımları için daha optimal hale getirilmiş. Böylelikle ihtiyaç anında daha efektif fren kabiliyeti sunuyor. Bunları 4 pistonlu daha hafif ön kaliperler ve tek pistonlu arka kaliperler ile sağlıyor.

bmw-5-serisi-m-performans-parcalari-2017-en-yenileri

          Geliştirilmiş süspansiyon ve hafif alaşım 20 inçlik jantlarla tüm bu performansı yola bağlayan yeni parçalar da standardın üzerinde. Lastikler ise önde 245/35 R20 ve arkada 275/30 R20.

bmw-5-serisi-m-performans-parcalari-2017-en-yenileri

          Otomobilin kapı kollarının hizasında ve eteklerde yer alan 2. renk, aracın agresifliğini biraz daha ortaya çıkaracak nitelikte. Karbon ve krom parçaların desteklediği bu görünümdeki bir otomobile sahip olmak ya da 5-serisi sahibi olanların yeni parçaları firmanın kendisinden temin edebilmeleri için kısa bir süre daha beklemeleri gerekecek.

CEVAP VER