Yves Rocher – Kadife Dokunuşlu Tekli Farlar

          Makyajda yaratıcılığa en çok imkân veren ürünler farlardır. Her kadını adeta bir ressama dönüştürebilir. Gölgelendirme, tonlama, hatları belirginleştirme ya da buğulu bakışlar. Hangisini yansıtmak isterseniz farlar size bunun için yardım eder. Bu konuda çok fazla alternatif olduğu kesin. Büyük küçük far paletlerinden tekli farlara, ışıltılı farlardan mat farlara neredeyse aklımıza gelebilecek her renkte far bulabilme imkânımız var. Yves Rocher markası da en yeni ürünü “Kadife Dokunuşlu Tekli Farlar” ile birbirinden güzel renkleri gözlerinize taşımanıza fırsat veriyor.

          Göz makyajının en önemli ve en eğlenceli kısmı farlardır. Hiçbir şey size uygun renk ile etkili bir biçimde uygulanmış göz farı kadar gözlerinizi ortaya çıkarmaz. Göz farları çok yönlü makyaj ürünlerinden biridir. Üstelik çok uzun yıllardır da hayatımızda. Yaklaşık 1200 senedir… Her şey Eski Mısırlılar ile başlamış. Cleopatra, göz farını kullanan ilk kadın olmuş diyebiliriz.

          Yves Rocher “Kadife Dokunuşlu Tekli Farlar” tam 32 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. İçinde sedefli ve mat renkler bulunan bu seri yoğun pigmentli yapısıyla gözlerde uzun süre kalıcılık vaat ediyor. Diğer Yves Rocher ürünlerinde olduğu gibi ürün paraben içermiyor. Formülünde pirinç özü bulunuyor. Bu da renklerin daha canlı görünmesini sağlıyor. Farlar kadifemsi bir yapıya sahip olduğundan uygulamada da kolaylık sağlıyor. Sonbahar ve kış makyajınıza uygun çok sayıda alternatifin olduğu bu seriye bir göz atabilirisiniz.

          Far paletlerini sevsek de bazen yoğun iş ve hayat tempomuzda ihtiyacımız olan makyaj çantamıza attığımız pratik tekli farlar olabiliyor.

CEVAP VER