Pull and Bear- Nakışlı Kazak

          Kazaklar, kış aylarında tercih ettiğimiz, montun içinde bizi sıcak tutması için giydiğimiz ürünlerden bir tanesi. Pek çok farklı doku, tarz ve renk seçenekleri olan, kış sezonunda raflarda sıkça gördüğümüz parçalar. Pull and Bear markası da, bu sezon için ürettiği en yeni kazak modellerinde, bize eğlenceli alternatifler sunuyor.

          En pratik ve şık görünmenin yolu genelde tek parça giysiler ya da  her biçimde kombinlenebilen parçalar. Kazaklar günlük giyim tarzımızda bu seçenekler arasında yer alıyor. Bir kot ile birlikte rahatlıkla her yere uyumlu bir tarz yakalanırken, eteklerle de klasik bir tarzla şıklık elde edilebiliyor. Moda da anlayış olarak bizim bu sıklıkla kullandığımız parçalara tarz detaylar ekliyor; desen gibi.

          Pull and Bear genellikle genç yaşa hitap eden, spor ürünlerin bulunduğu bir mağaza. Kaliteli, trend ve şık parçalarla sunduğu bu spor ürünleri, klasik parçalarla da kullanmak mümkün. Özellikle bu sezon desenli  kazaklar oldukça ilgi çekici. Marka da bu modayı ürünlerine taşıyarak, trend ürünler yaratmış.

          Markanın sunduğu,siyah renkte, triko malzemeden üretilen kazak modelinin üzeri, renkli çiçek ve yaprak desenleri ile işlenmiş. Ön kısmında, kol ve göğüs bölgesine bu detaylar yer alırken, arkası düz siyah bırakılmış. Dört beden seçeneği olan ürünü, bedeninizden büyük alıp oversize kullanabilirken; bedeninizde alıp, markanın resimlerinde sunduğu gibi gömlekle de kombinleyebilirsiniz.

CEVAP VER