Stradivarius – Bağcıklı Bilekte Bot

          Giyim tarzlarının gelişen ve değişen dünyada, farklı anlayışları benimsediği bir dünyada yaşıyoruz. Sürekli değişen moda da hayatımızı etkileyen unsurların başında geliyor. Mevsimin kış olması ile birlikte kışlık trend parçalara ilgimiz arttı. İlk sırada da kadınların büyük tutkusu ayakkabılar, kış hali botlar geliyor. Stradivarius markası da kış modasını, en yeni ürünlerde, bu sezonun modası askeri tarzda, “bağcıklı bilekte bot” ile bizlere sunuyor.

          Bot kavramı artık günümüzde kışlık kavramdan çıkıp, yazlık pek çok parça ile de kullanabilen bir parçaya dönüştü. Özellikle bilekte biten botlar, hemen yerde tercih edilebilen ayakkabılar oldu. Soğuk havalarda, sezon geçişlerinde, yünlü giysilerin, tayların altına dar ve sıkı yapılarıyla şıklık katarken, yaz aylarında ise uzun eteklerle, dar kalem eteklerle tarz yaratıyorlar. Bu yıl kamuflaj modasının gelmesiyle askeri botlar da hayatımıza girdi. Oldukça rahat ve sıcak tutan yapıdaki fermuarlı, bağcıklı seçenekteki modelleri ile göz dolduruyor.

          Stradivarius her sezon birbirinden tarz ,klasik modellerin dışında ürünler sunan bir mağaza. Son dönemde yarattığı farklı bot modelleri ile modayı yakından takip ettiğini bize ispatlıyor. Bu sezon da bağcıklı bilekte biten, askeri tarzda bir botla karşımızda. Kauçuk taban, poliüretan malzemeden yapılmış ürünün, öndeki bağcıklarının yanında fermuarı da mevcut. Yaz kış giyilebilecek bir model olarak tasarlanmış bu ürüne bakmadan bot almaya çıkılmamalı.

CEVAP VER