En Süper Kahramanlar

          Animasyon film örneklerinin çoğalması çoğumuz için sevindirici bir gelişme. Teknolojinin en son olanaklarının da kullanılmasıyla birlikte ortaya seyir zevki yüksek animasyonlar çıkıyor. Küçükler kadar yetişkin izleyicilerin de favorisi olan bu filmler hoş vakit geçirmekte büyük bir yardımcı üstelik. Bu türün en yeni örneklerinden olan “ En Süper Kahramanlar ”, vizyondaki filmler arasında söz konusu özellikleri fazlasıyla barındırıyor.

          Tamircilik yapan Sam’in öyküsünü izliyoruz filmde. Rüyalarında çocukluk aşkı Sue’yi gören Sam, altın bir yüzükle onun sevgisine ulaşabileceğini düşünmektedir. Bu düşünceyle hareket ederek ona evlenme teklifi yapmaya koyulur. Ancak karşısında tıpkı onunki gibi bir yüzüğe sahip olan Oscar’ı bulacaktır. Üstelik Oscar, farklı kötü planlarıyla da şehri tehdit etmektedir. Bunun üzerine Sam, robot kahramanlar ile bir araya gelip şehri ondan kurtarma serüvenine girişir.

          Filmin yönetmenlik koltuğunda iki kişiyi görüyoruz: Kyung Ho Lee ve Wonjae Lee. Jennette McCurdy, Taylor Kitsch ve James Woods gibi isimlerin katkılarıyla oluşturulmuş film. Ayrıca ABD ve Güney Kore yapımı olması da filmi farklı kılan detaylar arasında.

CEVAP VER