Nivea – Blackberry Shine Lip Balm

          Nivea markası ve dudak balmlarının bizlerin hayatında nostaljik bir yeri olduğunu söyleyebiliriz. Çoğumuzun ilk makyaj malzemesi bu dudak balmları olmuştur. Çok uzun yıllardır cilt bakımı alanında varlığını gayet iyi bir şekilde sürdüren Nivea, kalitesinden ödün vermeden yeni ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Nivea dudak balmlarından Fruity Shine ailesinin en yeni üyesi Blackberry Shine Lip Balm oldu.

          Dudak balmları kışın soğuk havalarda kuruyan dudaklarımızın kurtarıcısı oluyor. Hydra IQ ile zenginleştirilmiş yeni formülüyle Blackberry Shine Lip Balm etkili nemlendirme özelliği ile hassas dudaklarınıza uzun süre kalıcı bir yumuşaklık ve koruma sağlamayı vaat ediyor. Serinin müthiş meyve kokularını, özellikle çilekli olanın nasıl koktuğunu hatırlarsanız; Blackberry Shine Lip Balm ile hem harika böğürtlen kokusunu hem de ışıltılı pigmentleri ve hafif renklendirme özelliğiyle dudaklarınızda mor renkli parlamayı yakalayacaksınız. Rengi ile tam kışa uygun bir ürün olmuş.

nivea blackberry shine-lip-balm-en yenileri

          Dudak balmları tek başına renk ve nemlendirme için kullanılabildiği gibi bunun yanında rujunuzun altına güzel bir baz görevi de görüyorlar.  Blackberry Shine dudak balmı özellikle bordo ruj severlerin hoşuna gideceği bir ürün gibi gözüküyor. Bu dudak balmı ile gülüşünüze tatlı bir parlaklık katarken nefis böğürtlen aromasını da dudaklarınızda hissedebilirsiniz. Ürün, boyutu ve pratikliği bakımından çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün.

CEVAP VER