Oxxo – Püsküllü Uzun Hırka

          Moda markaların vitrinlerinde her sezon değişirken, biz de bu değişiklikleri yakından takip ediyoruz. Son dönemde özellikle soğukların gelmesiyle, ceket arayışına çıktığımız günlerde hırkalar imdadımıza yetişti. Bu ürünleri, trend hareketlerle birleştiren Oxxo markasının en yeni ürünlerinde de “püsküllü uzun hırka” ile hırkaya farklı bir yorum görüyoruz.

          Geçen seneyle birlikte hayatımızda daha çok yer verdiğimiz uzun hırka modelleri bu sezonun da hit parçası olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı desenlerde , sıcak tutan, salaş, dökümlü modeller her dolapta, uygun fiyatlı, kurtarıcı bir parça olacak gibi. Ayrıca çok kolaylıkla kombinlenmeleri ile, örneğin jean ile tarz bir görüntü yakalarken, bir etek ile de şıklık yaratılabilmektedir. Bu parçaları çok soğuk kış günlerinde bir montun içine tercih edebileceğiniz gibi, güneşin kendini gösterdiği serin günlerde tek ceket olarak da kullanabilirsiniz.

          Oxxo markası sokak modasının nabzını tutan markalardan olup, trend parçalara öncülük eden bir vizyona sahip. Bu sezon deri ceketlerle birlikte veya tek kullanabileceğiniz, dar paça pantolon ve bir sırt çantasıyla tamamlamayı öneren iki renkte uzun hırkasını piyasaya sürmüş. Senenin modası püskül hareketini de etek uçlarına ekleyerek ürünlerinde fark yaratmış. Gri ve mavi renk seçeneğine sahip modellerin sırt bölgelerini iki katlı örgüden tasarlayarak üşümememiz için de uğraşmış.

CEVAP VER