Philips Lumea Prestige IPL

          Dünyaca ünlü elektronik markalarından biri olan Philips, kadınlar için güzellik alanında da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Güzellik kategorisinde en yeni ürünlerinden biri olan Philips Lumea Prestige IPL epilasyon (tüy alma) aleti ile bu zahmetli işi evinizin rahatlığında, güvenli ve etkili bir biçimde kullanımınıza sunuyor.

          Pürüzsüz ipek gibi bir cilt her kadının hayalidir. Philips Lumea IPL (yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) denilen ve profesyonel güzellik salonlarında kullanılan bu teknoloji kadınların ayağına getirmiş diyebiliriz. Üstelik kablosuz kullanım özgürlüğü gibi birçok üstün özellik ile birlikte… IPL teknolojisinden kısaca bahsetmek gerekirse tüylerin doğal bir biçimde dökülmesini sağlayan tüy köküne nazikçe gönderilen ışık atışları diyebiliriz. Böylece tüylerin yeniden uzaması önlenmiş oluyor ve siz de istediğiniz pürüzsüz cilde kavuşuyorsunuz. Ancak güzellik salonlarında bile epilasyon işlemini yaptırmak için çok düşünür çok araştırma yaparız. Güvenilirliğinden emin olmak isteriz.

philips lumea prestige ipl-en yenileri

          Philips, bu tüy alma aletini geliştirirken dermatologlarla çalışmış ve 10 yılı aşkın süredir 2000’den fazla gönüllüyle araştırmalar gerçekleştirmiş bulunuyor. Ürün ile birlikte oldukça geniş kapsamlı bir kullanma kılavuzu da geliyor ve uygulamalarınızda gerekli olan tüm rehberliği sizlere sunmaya hazırlanıyor.

          Vücudunuzun hem alan olarak hem de hassasiyet olarak farklı bölgeleri için başlıkları bulunan ürün, çok çeşitli cilt ve tüy türleri için etkin bir biçimde geliştirilmiştir. Hem vücut bölgeleri hem de yüz bölgeleri için kullanılabiliyor. Kullanım için başka hiçbir yedek parçaya ihtiyacınız olmayacak. Kutusundan çıkardığınızda kullanıma hazır durumda bulunuyor. Daha sonra işleminiz bittiğinde ise ürünü birlikte gelen şık kılıfında muhafaza edebilirsiniz. Ürün, can sıkıcı olan tüy alma işlemini hem ev rahatlığında, hem de zamandan tasarruf ederek yapmak isteyenler için güzel bir seçenek olarak gözüküyor.

CEVAP VER