Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış

          Animasyon türünden hoşlanan küçük ve büyükler için vizyona giren en yeni filmler arasına “Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış” da katılmış durumda. Bugün itibariyle sinema salonlarında olacak animasyon, sinema salonlarını doldurduğumuz şu günlerde keyifle izlenebilecek türden. “Warner Bros” imzası ile tüm dünyada gösterime giren film, bir Çin yapımı.

          Kristal Tepeler isimli bölgede yaşayan Ayı Kardeşler, bir kar fırtınasına maruz kalırlar. Bu fırtına sonucunda kahramanlarımızın üzeri karlarla kaplanmıştır. Fırtınanın dinmesiyle birlikte, meçhul bir hayvan bu bölgede gezinmeye başlar. Hayvanın peşine düşen ödül avcıları ise tepedeki her şeyi darmadağın etmektedir. Kahramanlarımız, ezeli bir rekabet içerisinde olan Oduncu Vick ile mücadeleye devam etme konusunda bir ikilemde kalırlar. Zira bir yandan kış mevsimini geçirmek, bir yandan da ödül avcılarının verdiği zarardan kurtulmak zorundadırlar.

          Serinin başlangıcını beğenerek izleyenler için keyifli bir devam filmi özelliğine sahip film. İlk kez izleyenlerin de sıkılmadan güzel vakit geçirecekleri nitelikte bir yapım var karşılarında.

CEVAP VER