1001 Soruyla Genel Beslenme

          Değişen yeme-içme alışkanlıkları ve doğadaki ürünlerin olumsuz etkilere maruz kalması, beslenme hakkında daha çok düşünmemizi zorunlu kılıyor. Basın, sosyal medya ve ekranlar aracılığıyla konuya vakıf birçok uzman kitlelere ulaşırken, doğru beslenme adına birçok farklı yaklaşım sergileniyor. Bu farklı yol ve yöntemlerin bazen kafamızı karıştırdıkları da olmuyor değil açıkçası. Son günlerin bu popüler gündemine ilişkin sorulara cevap verme amacı güden en yeni kitaplardan biri ise “1001 Soruyla Genel Beslenme”.

          Kitapta Genel Beslenme dışında “Kötü Beslenmeye Bağlı Gelişen Hastalıklar”, “Kilo Kontrolü” ve “Yanlış Zayıflama Yöntemleri” gibi konular mevcut. Bu başlıklarda anlatılanlar, yanlış yöntemlere yönelen kişiler için bir uyarı rehberi olarak ele alınabilir. Bunların dışında “Mutfak”, “Aktivite ve Önemi”, “Hastalıklarda Diyet” ve “Gebelik ve Çocuk” gibi başlıkları okuyarak doğru bilgiler elde edilebilir.

          Kitap, Bayram Uçkaç tarafından hazırlanmış. Yazar aynı zamanda Beslenme ve Diyet Uzmanı unvanına sahip. Yayın ve dağıtım ise Ekin Basım Yayın tarafından üstlenilmiş. 623 sayfalık kitabı okuyarak birçok soruya cevap bulabilir ve olası yanlışlarınızı düzeltme imkanı yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER