La Roche-Posay Effaclar Duo Unifiant

          Her cilt farklı özellikler taşıyabilir. Cildimizi iyi analiz edip onun ihtiyacı olan ürünleri özenle seçmeliyiz. Örneğin yağlı ve akneye eğilimli cilde sahip olanlar yağ üretimini dengeleyen ürünler kullanmalıdır. Temizlik de bu ciltler için büyük önem taşır. La Roche-Posay markası uzun yıllardır her cilt tipi için çok çeşitli dermatolojik çözümler sunan ve dermatologlar tarafından da tavsiye edilen bir marka olmasıyla dikkat çekiyor. La Roche-Posay’ın en yeni bakım kremi Effaclar Duo Unifiant, akneye eğilimli ciltlerde sivilce ve leke görünümü tedavi ederken, aynı zamanda kapatıcılık da sağlıyor.

          Problemli sivilceler çok can sıkıcı olabiliyor. Sivilceler geçse bile izleri kalabiliyor. Kuru ya da yağlı cilde sahip olun, cilt bakımında ve tabii ki makyajda en önemli etken cildinizin nefes alabilmesidir. Yağlı ve akneye eğilimli cildiniz varsa hipoalerjenik makyaj malzemelerini tercih etmeniz gerekir. La Roche- Posay markasını dermokozmetik markalar arasında önemli kılan etken, tüm La Roche-Posay ürünlerinin termal su ile formüle edilmiş olmasıdır. İyileştirici, yatıştırıcı ve antioksidan etkisi olduğu bilinen bu su, cildin fizyolojik dengesini koruyan bir bileşime sahiptir. Bu da La Roche-Posay ürünlerini cildinizle dost olmasını sağlayan önemli özelliklerinden biridir.

          Son olarak ürün Light ve Medium olmak üzere iki renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Cildinizi hem korurken hem de cildinize uygun renk ile cildinizdeki kusurların görünümünü hafifletebilirsiniz. Ayrıca bu bakım kremi yağlı ciltlerin yaşadığı problemlerden biri olan parlamanın da önüne geçmeyi vaat ediyor.

CEVAP VER