Bershka – Payetli Kadife Bomber Ceket

          Moda deyince aklımıza tasarımlar, mağazalar, tarz parçalar geliyor. Bu sezonun tüm moda unsurlarını üzerinde barından en yeni parçalarından biri de “Bershka – Payetli Kadife Bomber Ceket”.

          Ceket genellikle kıyafetimizi tamamlayan bir unsur, bazen de kombinimizin en havalı parçası oluyor. Basic giyindiğimiz bir gün, üzerimize aldığımız bir ceketle tüm havamızı değiştirebiliriz. Bu nedenle ceket modası hiç değişmeden farklı parçalarla her gün karşımıza çıkıyor.

          Bomber ceket aslında uzun süredir hayatımızda var ve uzun süredir de popülerliğini koruyor. Yakasız, belde biten genellikle amerikan futbolcularının ceketlerine benzetebileceğimiz ceketler olarak bu ürünleri nitelendirebiliriz. Basensiz kadınlarda yüksel bel pantolonlarla çok daha şık olan bu parçalar, sezonun en moda detaylarıyla, Bershka tarafından renkli bir şekilde yorumlanmış. Öncelikle ürün sezonun hit kumaşı kadife olarak tasarlanmış. Siyah yumuşacık bir kumaş olan kadifenin üzeri yine bu sezonun trendi payetle işlenmiş. Payet ve boncukla çiçek ve çeşitli yazı karakterleri rengarenk olarak siyahın üzerine dağınık bir şekilde yerleştirilmiş. Önden fermuarı olan ceketin kolları lastikli kumaşla desteklenmiş.

          Kışın karanlık, ne giyeceğimizi bilemediğimiz günlerinde, özellikle üzerimizde sıkıntılı da bir hava varsa bu tarz renkli ceketlerle kendimize güvenimizi kısa sürede getirebilir ve eğlenceli bir havaya girebiliriz.

CEVAP VER