Çakallarla Dans 4

          Türk Komedi Filmleri genelde büyük rağbet gören ve bu yüzden devamı çekilen film örnekleri. Her ne kadar ilk filmler kadar olumlu eleştiriler almasalar da, yine de geniş kitlelerce kabul görüyor bu filmler. Murat Şeker’in gişe başarısı sonucunda art arda devam ettirdiği “ Çakallarla Dans ” da bu doğrultuda ilerliyor. Nitekim çok kısa bir süre sonra vizyona girecek olan Çakallarla Dans 4, en yeni filmler arasında yerini alacak.

          Film, bir “gömü” hikayesi ile karşımıza çıkıyor. Ekonomik sıkıntılardan dolayı aynı ev içerisinde birlikte yaşamaya başlayan kadro, ansızın bir hayalin peşine takılıyor. Almanya’daki bir akrabadan vasiyet olarak kalan harita, umutsuzluk içinde çırpınan bu ekibi Edirne yollarına düşürüyor birdenbire.

          Filmde yine yakından tanıdığımız oyuncuları görüyoruz. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Hande Katipoğlu başrolleri paylaşan isimler arasında. Senaryo ise Ali Tanrıverdi ile aynı zamanda yönetmenliği üstlenen Murat Şeker tarafından kaleme alınmış.

          Serinin diğer filmleri gibi, Çakallarla Dans 4 de keyifli zaman geçirmek ve gülmek isteyenler için bir örnek teşkil ediyor.

CEVAP VER