Yves Rocher – Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Serum

       Cilt, 20’li yaşlardan itibaren korunmaya ve bakıma ihtiyaç duyduğunun sinyallerini vermeye başlar. Bu noktada cilt bakımı göz ardı edilmemelidir Cildi erken yaşta desteklemek ilerleyen yaşlarda bize fayda sağlayacaktır. Bu alanda sürekli yenilikçi ürünler geliştiren, doğa ve hayvan dostu bitkisel kozmetik ürünleri ile Yves Rocher, en yeni ürünü Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Serum ile daha sıkı, daha dolgun ve daha ışıltılı bir cildin iksirini sunuyor.

       Cildimiz vücudumuzun en çok göz önünde olan ve belki de en korunmasız yeridir. Kışın soğuktan, yazın sıcak ve güneşten en çok etkilenen cildimiz olur hep. Ona her zaman gerekli özeni göstermemiz gerekmektedir. Cildimizin genç kalması için ilk olarak bolca su içmeli, cildimizi düzenli temizlemeli, nemlendirmeli ve ona ihtiyacı olan besinlerle vitamin takviyesi yapmalıyız. Ancak bazen bütün bunların yetersiz geldiği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda devreye serumlar girer. Konsantre Afloya Özü içeren yeni Gençlik İksiri, detoks etkili yaşlanma karşıtı bir serumdur. Bu serum cildin derinlemesine onarılmasına yardımcı olurken kırışıkların azalmasına da etki eder. Akışkan, hafif ve şeffaf dokuya sahip bu ürün cilt tarafından kolayca emilir ve zahmetsiz bir kullanım sağlar.

       Yves Rocher araştırma uzmanları bu ürünü geliştirirken, cildi onarma ve korumaya yardımcı olan, tropikal bölgede yetişen (Madagaskar) Afloya bitkisini seçmiştir. Cilt tarafından özümsenebilen bu bitki hava kirliliği, UV, yorgunluk, stres gibi yaşlanmayı hızlandıran dış etkenlere karşı cildi bir bariyer gibi korur. Formülünde %94’ten daha fazla doğal içeriğe sahip bu ürün silikon, renklendirici, paraben ve mineral yağlar içermez.

       Yves Rocher, doğaya saygı duyan ve ondan ilham alan, aynı zamanda da etkin ve kaliteli ürünler sunan bir marka olarak tanınmaktadır. Yeni yıla ışıl ışıl ve genç bir ciltle girmek ve doğal içerikli ürünlere şans vermek isteyenler için bu ürün güzel bir seçenek.

CEVAP VER