Rebecca Ferguson – Superwoman

       Rebecca Ferguson’un hikayesi birçok ünlünün hikayesiyle benzerlik gösteren bir minvalde başlayıp ilerlemiş. İngiltereli bir işçi ailesinin kızı olarak dünyaya gelen şarkıcı, bugün şöhret basamaklarını hızla tırmananlar arasındaki yerini aldı. 2010 yılında bir şarkı yarışmasındaki mahcup tavırlarıyla tanınan şarkıcı, o yıldan sonra yaptığı 3 albümle kendini kanıtlamayı başardı. Müzik otoritelerinden tam not alan şarkıcının en yeni ve 4. Albümü ise “ Superwoman ” adını taşıyor.

rebecca ferguson-superwoman-en yenileri-2

       Albümün prodüktörlüğü daha önce Adele ve Amy Winehouse gibi ünlü isimlere albüm yapan  Troy Miller yapmış. 12 şarkı ile oluşturulan albüme ismini yine Rebecca Ferguson vermiş. Albüm içerisinde ilk sırada yer alan “Bones” isimli şarkı, geçtiğimiz aylarda single olarak da yayınlanmıştı.

       Pop müzik piyasasında kendine has sesiyle kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran şarkıcı, önceki albümlerde olduğu gibi ses getirme çabasında. Dünyaca ünlü müzik eleştirmenlerinin de övgüsünü alan Rebecca Ferguson, ününü tüm dünya nezdinde perçinleyecek gibi görünüyor. Farklı gırtlaklara ilgi duyan herkesin ilgisini kolayca çeken şarkıcı, öyle görünüyor ki ideallerine ulaşmakta zorluk çekmeyecek.

CEVAP VER