İkinci Şans

       Şarkıcılıkla başlayan, oyunculukla devam eden kariyerinde yönetmen olarak da dikkat çekmeye başladı Özcan Deniz. Sahne ve ekranlarda popüler olduğu yılların ardından soyunduğu bu işin onu eskiye nazaran daha geri planda tuttuğu söylenebilir. Filmlerini izleyen birçok seyirciye yönetmen olarak da kendini kabul ettirdiğini gözlemliyoruz ayrıca. Önümüzdeki günlerde çıkacak en yeni filmi “ İkinci Şans ” içinse geri sayım başladı.

ozcan deniz-nurgul yesilcay-en yenileri

       Film, matematik öğretmeni bir kadın ile gurme bir erkeğin hikayesini konu alıyor. Yaşadıkları bir kavganın ardından yakınlaşan ikilinin hüzün dolu aşklarına şahit oluyoruz. Hatalı bir evliliğin ardından temkinli adımlar atan kadınla gamsız bir hayat süren bu erkek birlikte geçmişi irdelerler. Ulaştıkları sonuç ikinci birer şansa gereksinim duyuyor olmalarıdır.

       Özcan Deniz, yönetmenliğini yaptığı filmin başrol oyuncusu olarak da karşımıza çıkıyor. Ona bu rolde eşlik eden isim ise Nurgül Yeşilçay. Diğer rollerde ise Mesut Can Tomay, Afra Saraçoğlu ve Berrin Arısoy Akhasanoğlu gibi isimleri görüyoruz. Yerli film izleyicilerinin, özellikle hüzünlü aşk hikayelerini sevenlerin beğenisini karşılayacak bir film diyebiliriz son olarak.

CEVAP VER