Mango – Metalik Elbise

       Mango – Metalik elbise ya da diğer adıyla piliseli elbise olarak adlandırabileceğimiz ürünler bu kış vitrinlerden inmeyecek gibi görünüyor. Genellikle eteklerde gördüğümüz piliseler, elbiselere taşınmış farklı modellerle karşımıza çıkıyor.

       Modanın hızla değişimi tasarımcıların koleksiyonlarını, markaların vitrinlerini, dergilerin sayfalarını, bizim de dolaplarımızı en yeni trend parçalarla dolduruyor.  Bu parçalar kimi zaman gelecekten, kimi zaman da geçmişten kumaş veya örneklerle hayatımıza girebiliyor. Pilise bu sezon geçmişten günümüze gelenlerden. Daha çok bir kumaşa şekil verme, katlama olarak gördüğümüz bir çok ürünün yanında bu sezon ayrıca metalik, pilise görünümü veren kumaşları göreceğiz.

mango metalik elbise-en yenileri

       Kadın dünyasının vazgeçilmez markalarından Mango bu tarz bir ürünle karşınızda.  Yuvarlak yakalı, truvakar kollu, arkasında dekoratif bir fiyonk olan, yan yırtmaç detaylı oldukça kullanışlı bir elbise markanın ürünleri arasında yerini almış. Metalik yapıda olmasını ışıkta küçük ışıltılar yaymasından anlayabiliyoruz. Bu hoş ışıltılar özel bir gecede tercih edilebilecek detaylar olabilir. Ayrıca ürünün gece mavisi rengi de şıklığını taçlandırıyor.

       Piliseli elbiseler genellikle ince yapıdaki kadınların tercih etmesi gerektiği bir kumaş olarak geçse de, bu modelin tasarımı nedeniyle kilo fazlası kadınlar da rahatlıkla bu elbiseyi giyebilirler. İnce bir kumaş olması dökümlü durmasını sağlar ve zarifliğinin yanında rahatlığıyla pek çok kadın için cezbedici olabilir.

CEVAP VER