Nars – Narsissist Dual Intensity Blush Palette

       Sonbaharın kendini iyice göstermeye başladığı şu günlerde kozmetikten, cilt bakımına birçok yeni ürün hayatımıza girdi. En yenilerden biri de Nars markasının piyasa sunduğu Narsissist Dual Intensity allık paleti oldu. Bu dörtlü yanak paletinin en dikkat çekici özelliklerinden biri de hem ıslak hem de kuru kullanılabilme özelliği. Yüzünüze boyut, renk ve sıcaklık katmak için kullanabileceğiniz birbirinden güzel ve kullanışlı dört farklı renk içeren bu palet ile kışa girerken yüzünüzde harikalar yaratabileceksiniz.

       Kadınlar az ürünle mükemmel görüntüye ulaşmak ister. Az ve kaliteli ürünler bazen bütün makyaj malzemelerinizi bir anda bir kenara itmenize neden olur. Narsissist Dual Intensity allık paleti de içinde barındırdığı renkler ve çok çeşitli kullanım alanları ile buna aday diyebiliriz. Bu yılı yavaştan uğurlamaya hazırlanırken bu palet 2016’ya damga vuracak gibi gözüküyor. Her cilt rengine ve yüz tipine uyum sağlayabilecek, hem bronzer, hem allık, hem de aydınlatıcı olarak kullanabileceğiniz, hatta doğru fırçalar ile far olarak bile işinizi görecek bu ürün bütün makyajınızı tek başına üstlenmeye kararlı. Günlük makyajınız için kuru kullanımı ile doğal ve hafif bir görüntü yaratabilecekken, nemli bir fırça ile gece makyajlarınız için yoğun ve metalik bir görüntü yaratabilirsiniz.

       Kalite ve kullanım çeşitliliği açısından Narsissist Dual Intensity allık paleti, her makyaj tutkununun makyaj çantasında olmasını isteyeceği bir ürün.

CEVAP VER