Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra

       Elvis Presley dünyaca ünlü bir efsane. Yaşadığı dönem boyunca söylediği şarkılar ve yaptığı albümlerle dünyayı tam anlamıyla kasıp kavurmuş bir isim. Ölümünün ardından 39 yıl geçmiş olsa da onun şarkıları hiç eskimedi. Yeni nesillere aktarılarak hem dudaklarda, hem de kulaklarda yerini alıyor hala. Üstelik ona ait rekorlar henüz hiç kimse tarafından kırılabilmiş değil. Aldığı sayısız ödülün yanında, kazandığı uçsuz bucaksız sevgi ise sınırsız. Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra, sanatçıya dair çıkarılan en yeni albüm. Dünyaca ünlü Royal Philharmonic Orchestra, en güzel şarkılarının yer aldığı “The Wonder Of You” albümü, yeni kaydıyla raflarda.

       “A Big Hunk o’ Love” şarkısı ile başlayan albüm, “Just Pretend” şarkısıyla bitiyor. “Suspicious Minds”, “Just Pretend”, “Always on My Mind” ve “The Wonder of You” gibi sevilen şarkılar da göze çarpıyor.

       Toplamda 15 şarkı ile oluşturulan albümün Sony Music etiketi taşıdığını da ayrıca belirtelim. Elvis hayranlarının fazlasıyla memnun kalacağı bu çalışma kaçırılmayacak nitelikte.

CEVAP VER