Mango – Yeni Kadife Püsküllü Çanta

       Modadan eskiye dönüşün izlerini son birkaç yıldır gözlemlemekteyiz. Vatkalar, kadifeler, pliselerden sonra son günlerde farklı ürünlerde püskül modasına da şahit oluyoruz. Püskül çoğu kez tasarlanan ürünlerin hareketli parçalarında kullanılarak tüketicilerin ilgisine hoş bir detay olarak sunuluyor.

       Mango mağazası sunduğu ürün yelpazesi ve dünyaca ünlü marka kalitesiyle kadınlara moda dünyasının kapılarını bu sezonun en yeni ürünlerinde “kadife püskül çanta” ile açıyor. Siyah renkte kadife dokuda tasarlanmış bu çanta oldukça şık yapısıyla göz alıyor. Hem kadife hem de püskül barındırmasıyla sezonun en moda parçalarından olduğunu söyleyebiliriz. Püskül çantanın hareketli parçası olan fermuar kısmında kullanılmış. Çanta sapı ise fermuarın materyali ile uyumlu  olarak, dore rengi bir zincirle tamamlanmış. Oldukça zarif yapıdaki ürünün yanlarında bulunan elastik parçalar kadınların küçük aksesuar veya kozmetik malzemelerine, yanlarında rahatça ulaşılabilecek konumda taşımalarını sağlıyor.

       Ürün yapısı ve zarifliği ile oldukça hoş bir kıyafet tamamlayıcı olarak günlük hayatta ya da şık davetlerde kadınların zarifliğini daha da ön planı çıkarıyor.

CEVAP VER