Geniş Aile 2: Her Türlü

       Devam filmlerinin en yeni örneklerinden biri de şu anda vizyonda olan “Geniş Aile2: Her Türlü”. İlk olarak dizi formatıyla televizyon ekranlarında dikkat çeken Geniş Aile, sinema sahnesinde de boy gösterdi. Komedi türündeki Türk filmlerinin seriyi devam ettirme geleneğini ise bu filmle birlikte Geniş Aile ekibi de sürdürüyor.

       Kumarda para kazanmak amacıyla rulet çarkının kontrolünü sağlayan bir mekanizma oluşturan ekip, hazır olmadan oturdukları kumarda kaybederler. Düzeneğin mucidinin sevgilisi korsan kumarhane kralınca kaçırılır ve zararı ödemeleri istenir. Macera ve komedi dolu olaylar dizisi de böylelikle gelişir…

genis aile 2-her turlu-en yenileri-2

       Filmde yönetmen olarak Ömer Uğur’u görüyoruz. Oyunculuklarda ise Ahmet Sarsılmaz, Özge Ulusoy, Fırat Tanış, Bülent Çolak, Şinasi Yurtsever, Ufuk Özkan ve Bora Akkaş’ı görüyoruz. Tecrübeli ekip, sevenlerini yine kahkahalarla dolu bir 100 dakika ile karşılıyor.

       Dizi ve ilk filmi daha önce izleyenlerin yanısıra komedi türü takipçilerinin de izleyebileceği bir film olarak önerilebiliriz bu çalışmayı.

CEVAP VER