Flormar – Silk Matte Liquid Lipstick

       Ruj, bir makyajın olmazsa olmazıdır, tamamlayıcı öğesidir. Özenle yaptığınız makyajınızın imzası gibidir. Neredeyse her geçen gün, sevdiğimiz markalar birbirinden iddialı ve yeni güzellik ürünlerini bizlere tanıtmaktalar. Çok değil kısa zaman önce hayatımıza giren ve gittikçe popülerleşen likit mat rujlar da bunlardan biri. Bu rujlar uygulama kolaylığı ve yoğun renkleriyle çok sevdiğimiz makyaj ürünleri arasında yerlerini aldılar bile. Flormar da en yeni serisi Silk Matte likit rujları ile iddialı bir giriş yaptı ve bu akıma ayak uydurdu.

       Flormar Silk Matte Liquid Lipstick, ipeksi yapısı, bunun yanında da ultra mat dokusu ile dudaklarınızda uzun süre kalıcı etki yaratmayı vaat ediyor. Bir kadın, makyajını yaptıktan sonra gün içinde onun nasıl göründüğünü ve kalıcılığını dert etmek istemez. Likit mat rujların kadınlar tarafından bu kadar sevilmesinin sebebi kuşkusuz dudaklarda yarattığı o yoğun ve kadifemsi etki ve tabii ki diğer rujlara göre daha uzun süre kalıcı olması. Ancak mat yapıda olan bu rujların dudakları kurutması ve dudaklarda istenmeyen bir görüntüye yol açması hoş karşılanacak bir durum değil. Flormar Silk Matte likit rujları, içeriğindeki özel yağlar ile bu tatsız durumu ortadan kaldırıyor. Dudakların kurumasını önlerken sürüm kolaylığı da sağlıyor. Kadife bitişli ve dudakta ağırlık yapmayan bu likit mat ruj her zevke hitap edecek nitelikte 8 farklı renk ile karşımıza çıkıyor.

       Sonbahar ile birlikte havaya uygun pek çok farklı görünüm için Flormar Silk Matte likit rujlarına bir şans verebilirsiniz.

CEVAP VER