Benim Adım Feridun – Film Müzikleri

       Bugün izleyici ile buluşacak olan vizyonun en yeni filmlerinden “ Benim Adım Feridun ”, günlerdir heyecanla beklenen filmlerden. Filmin en büyük sürprizlerinden biri ise aynı gün piyasadaki yerini alacak olan Film Müzikleri albümü. “ Babam ve Oğlum ” filmi ile Türk sineması izleyicisinin gönlünde taht kuran Çağan Irmak’ın bu son filminin müzikleriyle de adından söz ettireceği anlamına geliyor bu. 15 şarkıdan oluşturulmuş albüme en büyük imzayı atan isimse Çiğdem Erken olmuş.

       İskender Paydaş düzenlemesi ve Melis Sökmen yorumculuğu ise albüme güzel bir renk katıyor. Fakat albümdeki en büyük sürpriz filmin yönetmeni Çağan Irmak tarafından yapılmış, zira albümde o da yorumculuğunu konuşturmuş.

       Sony Music etiketi ile sunulacak olan albümde ayrıca 9 tane enstrümantal şarkı bulunuyor. Filme farklı bir değer katacak albüm, ayrıca izleyicilere dinleti anlamında da keyifli anlar yaşatacak. Daha önceki filmlerinde kullandığı müziklerle ayrı bir popülarite yakalayan yönetmen, muhtemelen bu başarısını daha da yükseklere çekecek. Çağan Irmak tarzını sevenlerse bir başucu albümü kazanma imkanına erişmiş olacak böylelikle.

CEVAP VER