Shiseido Beauty Ibuki Sleeping Mask

       Güzellik maskesi, kozmetik ürünleri kategorisinin yükselen trendlerinden. Cildin gün içerisinde birçok olumsuz unsurdan etkilenerek yıpranmasından ötürü giderek daha fazla kadının tercihi oluyor. Sektördeki firmaların ürettiği ürünlerin kalitesi de gün geçtikçe artıyor böylece. Son günlerin en yeni güzellik maskesi ürünlerinden biri ise Shiseido Beauty Ibuki Sleeping Mask.

       Gece kullanımı için geliştirilen ürün, jel bir doku içeriyor. Yatmadan önce yüze sürüldüğünde, gece boyunca cilde işleyerek sabah taze bir cilt ile uyanılmasını sağlıyor. İçeriğindeki vitamin kapsülleri cildin yenilenmesinde aktif rol oynuyor. Maskenin diğer içerikleri ise besin maddeleri ile çiçek kokuları. Bu maddeler içerisinde yer alan plankton özü, ATP elementi üretimini hızlandırarak ciltte canlanmayı hızlandırıyor.

       Cilt üzerinde oluşan koyu halka ve ince çizgilerin azaltılması için de mücadele veren maske, nemlendirici etkiye sahip. Bu sayede cilt ışıltılı bir görüntü kazanarak parlaklığını koruyor; ayrıca 18 saat süreyle nemlendirme özelliği etkin kalıyor.

       Son olarak, ürünün 20 ila 40 yaş arasında olan her cilt tipi için kullanılabildiğini belirtelim.

CEVAP VER