Ray-Ban Unisex RB3447

       Güneş gözlüğü, sadece yaz mevsimi için düşünülen ürünler arasında değil çok zamandır. Yılın her gününde kullanılabilen ve hatta aksesuar olarak da şıklık katabilme özelliğine sahip bir ürün. Gözlük üreticisi markalardan hepimizce en fazla bilinenlerinden biri ise Ray-Ban elbette. Marka hem erkek, hem de kadınların kullanımı için piyasaya sunduğu ürünlerle, gözde markalar içerisinde daima üst sıralardaki yerini koruyor. Firmanın erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak ürettiği en yeni modellerden biri ise Ray-Ban Unisex RB3447.

       Tek renk cam özelliğine sahip olan Ray-Ban Unisex RB3447, % 100 UV koruma özelliğiyle sağlığınızı da koruyor. Gözlüğün camı mineral bir yapı içeriyor. Altın renkli çerçevesi dış görünüşünüzde farklı bir tarz yaratmanıza yardımcı oluyor ayrıca.

       Ray-Ban isminin güvence ve garantisini taşıyan ürün, kadın ve erkeklerin vazgeçemeyeceği bir nitelik taşıyor. Bu sezonun en moda güneş gözlükleri kategorisinde favori olarak gösterilebilecek bir kalitede olduğunu söyleyebiliriz.

CEVAP VER