Motorola Moto M

       Cep telefonları hayatımıza girdiğinden itibaren Motorola markasını da hepimiz öğrendik ve kimilerimiz kullandık. Akıllı telefon teknolojisi ise dengeleri alt üst ederek başka markaları ön plana çıkarırken, bazılarının arka planda kalmasına yol açtı. Yine de arayı kapatmak adına, en yeni modellerle piyasaya çıkıyor bu markalar. Motorola Moto M, yeni özellikleriyle akıllı telefonlardaki rekabete farklı bir soluk getirme amacıyla üretildi ve birkaç gün önce tanıtıldı.

       Model altın ve gümüş renklerle kullanıcılara sunuluyor. Ekran büyüklüğü 5.5 inç. Çözünürlük ise 1080×1920 MP. Android 6.0.1 (Marshmallow) işletim sisteminin kullanıldığı cihaz, 16 MP arka kamera, 8 MP ön kameraya sahip. Parmak izi tarayıcı özelliği de telefona eklenmiş.

       P2i nano kaplama özelliği ile telefona sıçrayacak sıvıların püskürtülmesi sağlanıyor. 3050mAh pil ile çalışan cihazda 32 GB dahili hafıza mevcut. Ayrıca 4 GB RAM özelliğine sahip olduğunu da belirtelim.

       Piyasaya sürülmek üzere olan ürün, Motorola teknolojisini sevenler tarafından ilgiyle karşılanacak. Memnuniyet derecesini ise hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER