Preo PWatch 3 Akıllı Saat

       Akıllı saatler, saat kullanımını klasik tarz yerine teknolojiyle birleştirmek isteyenler için kullanışlı bir araç oldu. Saatin yanısıra birçok özelliği bünyelerinde barındırmalarıyla da birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyorlar. Biraz uç bir iddia olsa da, gelecekte akıllı telefonların yerini alacağının iddia edildiğine dahi tanık olabiliyoruz. Diğer taraftan, bu alanda da oluşan rekabetin getirdiği yenilikler gün geçtikçe artıyor. Son çıkan en yeni akıllı saatler arasında ise Teknosa imzalı Preo PWatch 3 Akıllı Saat ’i görüyoruz.

       Saat sadece siyah renkte üretilen saat, metal bir kadrana sahip. Ekranındaki IPS Paneli ile görüntünün daha geniş ve daha canlı olması sağlanmış. 1.54 inç ekranlı saat, adım sayımı ve uyku takibi gibi özellikler de içeriyor.

       Preo PWatch 3, minimum Android 4.3 işletim sistemi özelliklerine sahip telefonlarla Bloetooth bağlantısı aracılığı ile eşleşiyor. Saat ile arama yapılabiliyor ve gelen aramalara da cevap verilebiliyor. Uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerinde toplayan ürün, akıllı saatler arasında ön plana çıkıyor.

 

CEVAP VER