Opel Mokka X 2017

       Opel, 2012 yılında Mokka modeli ile küçük SUV sınıfına iyi bir giriş yapmıştı. Şimdi ise en yeni modeli Mokka X ile çıtayı yükseltiyor. Mokka X, daha şık ve çok daha gelişmiş olarak karşımızda.

       Dıştan bakıldığında araçtaki en büyük değişiklik ön kısımda görülüyor. Yumuşak hatlı büyük ön farlar yerlerini daha dar ve keskin hatlı farlara bırakarak çok daha şık ve çekici bir görünüm kazanmış. Ayrıca değişen ön tamponun crossover izlenimi yaratan siyah renkli kısmının bir bölümü daha gövde rengine dönüştürülerek, daha sportif bir görünüm elde edilmiş. Arka tarafta ise makyajlanan farlar dışında pek bir değişiklik yapılmamış.

opel mokka x 2017-en yenileri

       İç mekanda yeni Astra da kullanılan konsoldan esinlenen Opel, AGR sertifikalı, elektrikli bel desteği ve baldır desteği ile uzun yolculuklarda bile konforlu bir sürüş vaat ediyor. Opsiyonel olarak alabileceğiniz 8” dokunmatik ekranı ile üst düzey bir multimedya deneyimi veriyor. NAVI 900 IntelliLink, Apple CarPlay ve Android Auto ile uyumlu olan multimedya sistemi, neredeyse bütün cihazlarınızla bağlantı kurabiliyor ve uygulamalarınızı kullanım imkanı sunuyor.

opel mokka x 2017-en yenileri

       LED AFL farlar tüm sürüş şartlarında ideal bir aydınlatma sağlamak için farları otomatik olarak ayarlıyor. Ön Çarpışma İkazı (FCA), önde seyreden araçlara hızla yaklaştığınızda sizi hem sesli hem de görsel olarak uyarıyor.

opel mokka x 2017-en yenileri

opel mokka x 2017-en yenileri

       Yakıt maliyetleri ve düşük karbon emisyon değerleri için ecoFLEX logosuna dikkat çeken Opel, manuel şanzımanlı tüm motorlarında Start & Stop Sistemi ve “ecoFLEX Teknoloji Paketi” sunuyor.

opel mokka x 2017-en yenileri

       Motor Seçenekleri:

  • 4 lt. Turbo ECOTEC® 140 HP FWD Start & Stop 6 İleri Manuel
  • 4 lt. Turbo ECOTEC® 140 HP AWD Start & Stop 6 İleri Manuel
  • 4 lt. Turbo ECOTEC® 140 HP FWD 6 İleri Otomatik
  • 4 lt. Turbo ECOTEC® Direct Injection 152 HP AWD Start & Stop 6 İleri Otomatik
  • 6 lt. CDTI ECOTEC® 136 HP FWD Start & Stop 6 İleri Manuel
  • 6 lt. CDTI ECOTEC® 136 HP AWD Start & Stop 6 İleri Manuel
  • 6 lt. CDTI ECOTEC® 136 HP FWD 6 İleri Otomatik

CEVAP VER