Müptezeller

       Emrah Serbes, son birkaç yılın en popüler yazarlarından biri. Özellikle “ Behzat Ç. ” dizisine ilham olan “ Her Temas İz Bırakır ” ile popülaritesini epey yükselttiğini söyleyebiliriz. Kenar mahallelerin, çocukların ve kaybedenlerin hikayelerini kendine özgü üslubuyla anlatan yazar, kemik bir okuyucu kitlesine hitap ediyor artık. Duruşu ve yazılarıyla zaman zaman sansasyon yaratması da yazarın diğer dikkat çeken tarafları. En yeni  kitabı “ Müptezeller ” ise duyurulmasıyla birlikte sabırsızlıkla beklendi ve raflarda yerini almasıyla pek sürmeden “ çok satanlar ” arasına girdi.

       Kitapta yine berduşlardan, kaybedenlerden ve yoksun kalanlardan bahsediyor Emrah Serbes. Delikanlıların, çocukların ve dünyaya katlanamayanların yaşamından bahsediyor kendine has tarzıyla. Okuyucusunun zihninde keskin izler bırakmayı başarıyor romanın bitmesinin ardından. Yazılarına hayranlık duyanları yine hayal kırıklığına uğratmamayı başarıyor.

       Kitap diğer Emrah Serbes eserleri gibi İletişim Yayınları’ndan çıktı. Yayınevi’nin roman kategorisinde yerini alan kitap, en çok ilgi gören kitaplar arasında uzun süre kalacak gibi görünüyor. Müptezeller, kütüphanelerde bulundurulması gereken bir kitap diyebiliriz sonuç itibariyle.

CEVAP VER