Trolls

       Animasyon, son yıllarda oldukça büyük rağbet gören film türlerinden biri oldu. Her yaştan insana hitap eden potansiyelleriyle her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Son yıllarda daha çok örneğin vizyona girmesiyle kalitenin de daha yükseğe çekildiği söylenebilir. Ülkemizde de bu tür filmler hatırı sayılı bir kitleyi elinde tutuyor. Son dönemin en yeni ve vizyonda olan animasyon filmlerinden biri ise Trolls.

       Filmin “Shrek” filmini oluşturanlarca yapılması ilk göze çarpan özellik. Walt Dohrn ve Mike Mitchell yönetmenliği üstlenen isimler. Oyunculuklarda ise Zooey Deschanel, Anna Kendrick ve Justin Timberlake imzalarını görüyoruz.

       Film Bergenler ve Troller dünyasında yaşananları ele alıyor. Bergenlerin Trollerin kasabasını istila etmesiyle başlayan olaylar bir maceraya dönüşüyor.

       2D ve 3D formatındaki film, küçük-büyük tüm izleyicilere keyifli anlar yaşatacak bir 93 dakikadan oluşmakta. Sinemada güzel ve eğlenceli bir seyir yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan olduğu kolaylıkla söylenebilir. Siz de son günlerde böyle bir ihtiyaç içerisindeyseniz eğer, bu animasyonu kesinlikle kaçırmamalısınız.

CEVAP VER