Ships 2017

       Baltık Denizi’nin tehlikeli sularında bir maceraya hazır mısınız? FragOut firması tarafından geliştirilen ve simülasyon oyunlarının bilindik yayımcısı PlayWay S.A. tarafından yayımlanan en yeni simülasyon oyunu Ships 2017 sizlerle…

       Simülasyon oyunları bazı oyuncuların vazgeçilmezlerindendir. Eskiden simülasyon oyunu denildiğinde akla ilk gelen araba yarışları olurdu fakat günümüze baktığımızda yelpazenin çok genişlediğini görmekteyiz.

ships 2017-en yenileri-2

       Birincil görevin ağır kargo taşımacılığı olduğu oyunda, denizin derinliklerinden nesne kurtarma, gemide çıkan sorunların üstesinden gelme, korsan saldırılarına karşı geminin güvenliğini sağlama gibi aksiyon içeren görevleri de yer almakta. Ayrıca taşıdığınız yük ile kazandığın paralar size yeni gemi almak veya geminizi onarmak için kaynak sağlıyor. Çeşitli hava şartlarıyla birlikte geminin hakimiyeti de abartılı şekilde zorlaştırılmamış.

       3 özel amaçlı geminin bulunduğu oyunda, 24 birbirinden ilginç görev yer alırken, gelişmiş grafik ve fizik motoru ile son derece gerçekçi bir görüntü elde edilmiş. Grup yönetimi ile yöneticilik becerilerinizi de tartabileceğiniz oyun, simülasyon sevenlere keyifli dakikalar yaşatmayı hedefliyor.

       İlk izlenimlerinde olumlu yorumlar alan Ships 2017’ ye Steam üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar…

CEVAP VER