Yeni Skoda Octavia 2017

       En Yeni Otomobiller arasında son günlerde yaptığı güzel yeniliklerle dikkatleri üzerinde toplayan Skoda, yeni modelleriyle kendini göstermeye devam ediyor. Yeni Skoda Octavia 2017 de bu yeniliğin bir parçası.

       Skoda, Çekoslovakya’da başladığı kariyerine daha sonra farklı bir mecrada devam eden dünyaca ünlü otomobil markalarından biri. Söz konusu değişimin ardından müthiş bir ivme göstererek dev markalarla yarışacak kapasiteye geldi. Bugün çıkardığı tüm modellerle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden firma, ülkemizde de hatırı sayılır bir çoğunluğun gözdesi. 2017 yılı için üretilen Skoda Octavia 2017, markanın kendisini tanıttığı günden itibaren merakla beklenir oldu. En yeni kategorisindeki araç, çağın konfor anlayışına uygun bir tasarım vaat ediyor.

yeni skoda octavia 2017-en yenileri

       Birçok özelliği VW grubu otomobillere benzetilen Skoda, aslında kendi tarzında ve özelliklerinde duruşuyla kendine bir kitle yaratmış durumda. Fabia, Rapid, Yeti, Octavia ve Superb gibi farklı sınıftaki araçlarıyla sektörde yerini yükselten firma, üzerine yoğunlaşmış olduğu Yeni Skoda Octavia 2017‘yi tanıttı.

       En yeni otomobiller sayfamızda heyecanla yer verdiğimiz bu otomobilin dış görünüşünde ufak makyajlar yapılmış. En çok dikkat çeken farklılık ise ön farların çiftlenmesi olmuş.

yeni skoda octavia 2017-en yenileri

       Otomobilin iç tasarımı yine kalitesini gösterecek türden. Şık navigasyon, konsola güzel bir biçimde, simetriyi bozmayacak şekilde ortalanmış ve ölçüleri de abartı olmayacak sınırlarda tutulmuş. Üç kollu direksiyon da spor görünüşün bütünlüğünü tamamlıyor.

       Motor açısından VW grubu ile ortak çalışan firma Yeni Skoda Octavia 2017‘de de aynı tür motorlar ile devam ediyor. 5 çeşit TSI ve 4 çeşit TDI motorlar yine düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekecek. 6 ve 7 ileri otomatik DSG şanzımanlar yine bu ekonomik motorları yalnız bırakmıyor. Bunun yanında Skoda, 1.8 TSI ve 2.0 TDI motor versiyonlara 4×4 all-wheel drive teknolojisini opsiyon olarak sunacak.

 

CEVAP VER