Live Clean Coconut Milk Şampuan

       Live Clean, saç bakımı ürünlerinde adını duyurmayı başarmış bir marka. Bunu yaparken de en dikkat çeken özelliği vegan bir üretim tarzına sahip olması. Basit tabiriyle hayvansal ürünlerin bulunduğu içerikleri kullanmayı reddeden firma, aynı görüşü paylaşanların takdirini topluyor. Öte yandan bu tercihi kaliteli ürünlerle destekleyerek adını pekiştirmeyi başarıyor. Firmanın çıkardığı en yeni ürünler arasında ise Live Clean Coconut Milk Şampuan’ı gösterebiliriz. Hindistan cevizini bu amaçla kullanarak saç bakımını mümkün kılıyor firma.

       Ürünün içeriğindeki vitaminler saçın nemlenmesine yardımcı olarak sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Şampuanın en büyük özelliği ise sülfat, paraben ve silikon gibi maddelerin içeriğe konulmamış olması. Bir diğer önemli özelliği ise % 98 oranında organik sertifika alabilmiş olması.

       Söz konusu özellikleriyle ürün saç sağlığına alternatif bir çözüm arayışında olanlara da güzel bir tercih imkanı olarak sunuluyor. Doğal ürünlere hayatında daha fazla yer vermek isteyenler için ideal bir seçenek konumunda şampuan.

CEVAP VER