Football Manager 2017

       Rakiplerinin arasında bugüne kadar açık ara gerçeğe en yakın menajerlik oyunu olan Football Manager, en yeni oyunu olan Football Manager 2017 yi yayınladı.

       Menajerlik oyunu tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği oyun, 4 Kasım tarihinde sevenleriyle buluştu. Geliştiriciliğini Sports Interactive’in sağladığı Football Manager 2017, yönetilecek 2.500 gerçek kulüp ve 500.000’in üzerinde futbolcu barındırıyor.

       Geçmiş yıllardaki FM’lere göre görsel gelişmeler dikkat çekiyor. Fakat oyun, beta sürümünde tutkunlarının yenilik beklentilerini pek karşılayamamış gözüküyor. Eleştirilerin dikkate alınması halinde güncellemelerle yeniliklerin gelmesi bekleniyor. Her ne kadar bazı aksaklıklar ve kaliteye alışmış menajerlik tutkunlarının beklentilerine göre tam istenen tatmini sağlamamış gibi gözükse de Football Manager piyasada gerçeğe en yakın menajerlik oyunu olma özelliğini koruyor.

       Oyun içerisinde, sakatlıkların fazlalığı eleştirilerin odağında. Ancak finansman ve antrenman gibi kısımlardaki yenilikler de göze çarpıyor. Betadan çıkmış ve yeni yayınlanmış FM 2017 için güncellemeleri de bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER