Tan Taşçı – Sevmek Yetmiyor Bazen

       Türk Pop Müziği şarkıcılarının gündeme eklediği albümler yılın son günlerini yaşadığımız şu günlerde de hız kesmiyor. Birçok sanatçı yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkma heyecanını yaşarken, bu durumdan hayranları da son derece memnun. Bu hafta itibariyle piyasada boy gösterecek en yeni albümlerden biri ise Tan Taşçı’nın “ Sevmek Yetmiyor Bazen ” isimli albümü. Albüm, söz yazarı ve besteci kimliği ile de ön plana çıkan şarkıcının sekizinci albümü olarak dikkat çekiyor.

       Albümdeki tüm şarkıların söz ve bestesi şarkıcının kendisine ait. Yaşadıklarından esinlenerek albüme konu olan eserleri ortaya çıkardığını belirten şarkıcı, altı yıllık bir aradan sonra albüme karar vermiş. Şarkıların düzenlemelerinde ise Ozan Çolakoğlu ve Sezgin Gergin gibi isimler bulunuyor.

       Çıkış şarkısı olarak “ Dur ” isimli şarkı seçilmiş ve klip çekimleri şimdiden tamamlanmış. Klibin yönetmenliğini ise Kemal Başbuğ üstlenmiş. Ayrıca albümün Poll Production imzası ile piyasaya sürüldüğünü belirtelim.

       Uzun süreden sonra çıkacak albüm şarkıcının hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Neyse ki bunun için çok az bir süre kaldı.

CEVAP VER