LEVI’S Leather Moto Jacket

       Levi’s, herkesin daha ilk gençlik zamanlarından itibaren öğrendiği dünyaca ünlü markaların en önemlilerinden biri. Başta Jean, bizim tabirimizle ise “kot pantolon” kategorisinde her daim ön plana çıkma özelliği mevcuttur bu meşhur markanın. Elbette birçok farklı giyim ürününde de kalite ve ününü sürdürüyor Levi’s, her sezona iddialı bir şekilde giriyor yine… Bu sezon da en yeni ürünleri ile hem erkek, hem de kadınların ilgisini çekecek ürünler sunuyor. Kadınlar için tasarlanan “Levi’s Leather Moto Jacket”, cazip ürünlerden bir tanesi örneğin.

       Yüzde yüz gerçek deriden üretilen Leather Moto Jacket, özel kesimiyle basenlere de oturuyor. Model, üretim aşamasına geçilirken bisiklet kullanıcılarından ilham alınarak tasarlanmış. Ön fermuarı asimetrik olan ürün, böylelikle şıklık ve cesaretin bir arada görünmesini sağlıyor.

       Tarzına önem veren tüm kadınların ilgisini çekecek kalitedeki ürün, klasik duruşuyla da iddialı modeller arasında. Kış mevsimine girmek üzere olduğumuz şu dönemde gayet tercih edilebilecek ürünlerden olduğunu söyleyebiliriz.

CEVAP VER