Huawei Mate 9

       Akıllı telefon piyasası her gün gelen yeni haberlerle daha büyük bir ivme kazanıyor. Rekabetin gereği olarak tüm markalar kendini geliştirme ve yenileme derdinde. Dolayısıyla bu durum kullanıcılara yarıyor fakat teknolojiye yetişmenin imkansızlığı da bir gerçek olarak önümüzde duruyor. Sektörde yer aldığı günden itibaren her yıl daha sağlam adımlar atan Huawei, önümüzdeki yıl da bu tutumunu sürdürecek. Markanın ürettiği en yeni modellerden olan Huawei Mate 9’da bunu doğrular nitelikte. Üstelik 3 farklı donanım seçeneği telefonu daha da iddialı hale getiriyor.

       Modelin 4 GB RAM ve 64 GB ile 128 GB dahili depolama sunan iki ürünü var. Diğer ve en çarpıcı modelde ise 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama mevcut.

       Huawei Mate 9, 8 çekirdekli Mali G-71 Grafik işlemci’ye sahip. 5.9 inç olan ekranı 2K çözünürlük getiriyor. Kamera çözünürlüğü ise 20 Megapiksel olarak tasarlanmış. Model, aynı zamanda metal tasarımıyla da göz dolduruyor.

       Önümüzdeki günlerde markanın takipçileri birçok özellikle donatılmış bu modele kavuşmuş olacak. Bugünden beklentileri fazlasıyla karşılayacak bir ürünle karşılaşacağımız öngörülebilir.

CEVAP VER