Elle

       Vizyona giren filmlerin kıyasıya bir rekabet içerisinde olduğu şu günlerde, yeni filmler de iple çekiliyor izleyiciler tarafından. Her türden yapımın kendine özgü bir kitlesi var tabii ki ve kaliteli filmlerle karşılaşmayı temenni ediyor herkes. Önümüzdeki hafta vizyona girecek en yeni filmlerden olan “ Elle ”, dilimize “ O Kadın ” ismiyle çevrildi ve bu beklentiyi karşılamayı hedefliyor. Gerilim türü kategorisinde yer alan film, bu türün takipçisi olan izleyiciler için güzel örneklerden biri olabilir.

       Orta yaşlarını süren, iş yaşamında disiplinli ve başarılı bir kadının hikayesini gerilim dolu dakikalarla anlatıyor film. Yalnız yaşamayı tercih ederken, günün birinde evinde cinsel saldırıya maruz kalmasıyla birlikte hayatı değişiyor karakterin. Sonrasında amansız bir takip ve kovalamacanın içerisinde buluyoruz biz de kendimizi.

       Oyunculuklarını Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Virginie Efira ve Charles Berling’in paylaştığı film Fransızca çekilmiş. Aynı zamanda Fransa, Almanya ve Belçika ortak yapımı olarak dikkat çekiyor. Eğer drama ve gerilim dolu filmlerden hoşlanıyorsanız, bu filmi izleyerek hoş bir seyir yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER