Tyranny

       Oyun dünyası içerisinde birçok farklı format içerisinde bulabiliyoruz kendimizi. “Heyecan” dediğimiz duygu durumu herkes için başka bir anlam ifade edebiliyor. Dolayısıyla aradığımız dünya ile karşılaştığımız karakterler arasında sıkı bir bağ olduğu söylenebilir. Tyranny, farklı bir kategoride kendini sınamak ya da görmek isteyenlere güzel bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. Bu oyun konseptinde kötü biri olarak kötülüğe hizmet ediyorsunuz tercih etmeniz halinde. En yeni kötüler arasına dahil olma imkanı bulabiliyorsunuz.

       10 Kasım itibariyle piyasada satışta olacak oyun için ön satışlar şimdiden başlamış durumda. Paradox Interactive tarafından yayınlanan oyunun kurgusu ise Obsidian’a ait. MacOS, Linux ile Windows işletim sistemlerine uyumlu olarak ve sadece PC’de oynanacağını da belirtelim.

       İzometrik görüş açısı ile desteklenen oyun için geri sayım sürerken, birçok kişinin de heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olduğu kesin. Farklı bir şekilde karanlık odakların ajanı olmayı kabul edecek oyuncularca baş tacı edilecek yani oyun. Çıkış tarihi itibariyle ne tür tepkiler alacağını ise hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER